Wyszukaj tematycznie:

8 lut 2010

** Zapraszam po WYRÓŻNIENIE ** :)

:) :)

Dostałam dziś moje pierwsze wyróżnienie od Ivci :) Było mi bardzo miło otrzymać takowe i miło mi jest wręczyć je kolejnym autorkom :)

< Fakt, że jestem tu nowa i  jeszcze całkiem zielona sprawił, że musiałam się dopytać mojego Darczyńcy, co mam z owym wyróżnieniem zrobić :) otóż przekazać je dalej - dowiedziałam się :) >

Zatem zabieram się za obdarowywanie :)

Agnieszce - za Twoje nieziemskie prace, których jestem fanką i za to, jak fajnie piszesz, aż się twarz mi cieszy :)
Jednoskrzydłej Ani - również za prace, które nieustannie podziwiam, za ciągłe rozwijanie i ulepszanie Drzewa, za rady... dzięki :)
Konstancji - ponieważ zachwycił mniej Twój retro styl. Te przedmioty mają po prostu duszę :)
Romantic Home - Your blog is very, very...tasty :) I like reading, watching and admiring your works :)
Hanji - oczywiście za twórczość i za kurs decoupage 3D :) fajniutki :)


Jeszcze mało blogów znam :) Ale następnym razem będzie więcej :)


Z moich poczynań artystycznych, robię właśnie podobna tacę do tej, którą zamieściłam na zdjęciach w poprzednim wpisie. Niejako na zamówienie, ale zamawiający o tym nic nie wiedzą :D Bo spodobała się owa Kawka moim rodzicom, zatem dostaną podobną, bo w hand made nie ma drugiej takiej samej rzeczy :) W etapie lakierowania pomaga mi mąż, ponieważ ja stanowczo mam czasem za słabe nerwy :D Czy nie wiem, co tam, ale Jemu to wychodzi naprawdę fajnie :)

Lecę, zadzieram kiecę, bo mi jeszcze dwa ciekawe pomysły na szkatułkę i herbaciarkę fermentują w głowie. Musze zakorkować uszy, żeby mi nie wykipiały :D

3 komentarze: